ZAPRASZAMY FAKTYCZNYCH OPIEKUNÓW OSÓB 60+ NA BEZPŁATNE SZKOLENIA Z PIELĘGNACJI I KONTAKTU Z OSOBAMI NIESAMODZIELNYMI.
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tychach

Aktualności

Dodano: 2019-06-24

VII PIKNIK RODZINNY Z OKAZJI DNIA RODZICIELSTWA ZASTĘPCZEGO

W dniu  8 czerwca 2019 roku na terenie boiska „Orlik” przy  ul. Borowej odbył się
VII PIKNIK RODZINNY

pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Tychy.

Piknik Rodzinny to okazja do świętowania Dnia Rodzicielstwa Zastępczego oraz Dnia Dziecka.
Piknik zorganizowany był dla funkcjonujących na terenie naszego miasta rodzin zastępczych oraz wychowujących się w nich dzieci.
Dla dzieci przewidziano wiele ciekawych atrakcji: dmuchany zamek wraz ze zjeżdżalnią, dmuchany zamek do skakania dla najmłodszych, byk dmuchany- rodeo, dart-rzutki, bumper ball. Dużą atrakcją dla dzieci była loteria fantowa oraz puszczanie baniek mydlanych. Wspaniałą zabawą było wyczarowywanie na twarzach najmłodszych malowanych motyli, tygrysów, kotków czy jednorożców. Podczas pikniku nie zabrakło słodkości, waty cukrowej oraz popcornu. Wszyscy goście mogli posilić się kiełbaską z grilla, wypić kawę, herbatę oraz skosztować ciast dostarczonych przez rodziców zastępczych. Mamy nadzieję, że piknik, jak co roku, dostarczył wielu pozytywnych emocji i był czasem miłego świętowania w wspólnym gronie.
Za uświetnienie i pomoc w organizacji naszego pikniku składamy serdeczne podziękowania wszystkim rodzinom zastępczym, wolontariuszom, MOSiR Tychy, ING Services Polska, Miejskiemu Centrum Kultury w Tychach, Miejskiej Spółce Komunalnej Imielin, Danon Sp. Z o.o. z Bierunia, firmie CzuCzu z Krakowa oraz Wszystkim, którzy swoim zaangażowaniem wzbogacili ten dzień.
Mamy nadzieję, iż poprzez organizację pikniku i promocje zastępczych form rodzicielstwa udało nam się zintegrować funkcjonujące na terenie Miasta Tychy rodziny.

 


zdjęcie aktualności