"PASJA ŻYCIA" - OGŁASZAMY NABÓR DO NOWEGO PROJEKTU SZCZEGÓŁY W ZAKŁADCE - PROJEKTY WSPÓŁFINANSOWANE Z UNII EUROPEJSKIEJ.
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tychach

PROJEKTY WSPÓŁFINANSOWANE Z UE

 

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tychach od 2005 roku realizuje projekty społeczne, współfinansowane ze środków Unii Europejskiej, których celem jest powstrzymywanie procesów wykluczenia spolecznego. Uczestnikami naszych projektów byli i są mieszkańcy miasta Tychy pozostający bez pracy, poszukujący pracy, rodziny z problemami wychowawczymi, osoby po doświadczeniach przemocy domowej, osoby niepełnosprawne, rodziny zastępcze i wychowankowie w procesie usamodzielnienia, rodziny z dzieckiem niepełnosprawnym,  osoby niesamodzielne ze względu na wiek, niepełnosprawność, przewlekłą chorobę. W Programach Aktywności Lokalnej pracowaliśmy ze społecznością osiedla Osada w Czułowie, mieszkańcami mieszkań przy ulicy Browarowej.

Opisy realizowanych w minionych latach projektów zawarliśmy w  zakładce http:/projekty_wspolfinansowane_z_UE/index.html

oraz w zakładce  http:/projekty_wspolfinansowane_z_UE/MOJA_DROGA_DO.html

Od stycznia 2018 r rozpoczęliśmy realizację projektu  "Pasja życia"  http:/projekty_wspolfinansowane_z_UE/PASJA_ZYCIA.html

Oczekujemy na  rozstrzygnięcie konkursu dedykowanego osobom powyżej 60 rż, którego celem jest rozwijanie i doskonalenie środowiskowej formuły usług opiekuńczych, wsparcie faktycznych opiekunów oraz wdrożenie systemu monitoringu funkcji życiowych i teleopieki. Jego realizację zaplanowano od września br.

Redakcja strony: PROJEKTY WSPÓŁFINANSOWANE Z UE

  • Podmiot udostępniający informację:Biuro projektu "Moja droga do..."
  • Pierwsza publikacja: Kasprzyk Paweł 2018-02-08 12:01:19
  • Aktualizacja publikacji: Kasprzyk Paweł 2018-02-08 12:01:25
  • Wytworzenie publikacji: Kasprzyk Paweł 2018-02-08 12:01:19
  • Zatwierdzenie informacji: Kasprzyk Paweł 2018-02-08 12:01:19
Liczba odwiedzin: 2923